4 października 2022

Moda na fitness nie przemija i trwa u Nas już od kilku lat. I pewnie nie przeminie, bo widać z każdym rokiem coraz większe zainteresowanie zdrowym stylem życia i coraz większe zapotrzebowanie na usługi świadczone przez kluby fitness i siłownie. Co więcej, obserwujemy trend, który z jednej strony bawi a z drugiej cieszy. Mianowicie profesjonalni trenerzy fitness stają się dzisiaj prawdziwymi celebrytami. Albo odwrotnie, celebryci stają się trenerami fitness.
Znani trenerzy fitnessu bardzo mocno przyczyniają się do propagowania takiego stylu życia. To niezmierne ważnie, ponieważ dzięki nim również osoby do tej pory nie ćwiczące zaczynają trochę więcej się ruszać i ćwiczyć. Trenerzy – celebryci – nagrywają swoje płyty DVD z profesjonalnymi zestawami do ćwiczenia w domu. Ale to nie wszystko.
Najlepsi prowadzą swoje strony internetowe, na których w sposób interaktywny uczestniczą w treningach swoich podopiecznych. To również ułatwia ludziom życie, ponieważ można indywidualnie ćwiczyć ze znanym trenerem nie tracąc na to majątku, przede wszystkim.